Nowe pożyczki bez baz danych żychlin

Nowiusieńkie pożyczki bez baz danych dla pań

Brand marketing- pożyczki dedykowane
 
Są firmy, które dedykują swoje usługi dla wyznaczonej grupy docelowej. Czynią tak również firmy udzielające prędkich pożyczek. Dla niektórych firm pożyczkowych tendencja kobiet do polowania na okazje jest  źródłem budowania pozycji na rynku. Marketingowcy sterują się w tym miejscu normami psychologii. Kobiety uważane są za bardziej uczuciowe i podejmujące decyzje pod wpływem impulsu, również decyzje finansowe. Prócz tego, podług tej samej dziedziny nauki, mężczyźni to łowcy, a kobiety zbieracze. Nakierowując się tą logiką, firmy pożyczkowe kierują swoją propozycję do pań, którym nie starcza pieniędzy do następnej wypłaty, a koniecznie muszą zakupić sobie następną parę luksusowych butów, aby polepszyć sobie humor. Oczywiście to duże przerysowanie, ale na tej bazie podtrzymuje się marketing dedykowanych dla pań „chwilówek„. 
Nowe pożyczki bez baz danych– „Pani Pożyczka” a w dodatku „Kobieta z klasą”
    
Nowiutkie pożyczki bez baz danych to alternatywa dla zabieganych, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki bez bezużytecznych formalności. Przedkładają pożyczki w 15 minut, bez wychodzenia z mieszkania. „Pani Pożyczka” proponuje pożyczki od 100 do 10000 zł, na okres spłaty od 5 do 360 dni. Ażeby otrzymać szybką pożyczkę wystarczy wysłać formularz aplikacyjny. Postulowana jest także autoryzacja, przeważnie w postaci przelewu maleńkiej sumy na konto firmy. Po kontroli oczekujemy już tylko na prędki przelew gotówki. Finanse na naszym koncie pojawią się, z dużym prawdopodobieństwem, jeszcze tego samego dnia. 
Inną pożyczką dedykowaną jest „Kobieta z klasą”. Rzecz jasna tak jak w wypadku innych pożyczek panowie nie są w tym miejscu dyskryminowani. Rozchodzi się tylko i wyłącznie o wyszukanie grupy docelowej pośród wielu firm pożyczkowych. „Kobieta z klasą” proponuje nowiusieńkie pożyczki bez baz danych.  Wystarczy na przysłowiowe waciki, a nawet nowiusieńką torebkę, ponieważ suma pożyczki wynosi od 200 do 1500 zł. Pierwsza pożyczka, do 500 zł, jak w przypadku wielu internetowych firm pożyczkowych, jest oprocentowana na 0%. Klientki „Kobiety z klasą” chwalą firmę za prędkość decyzji, dzięki czemu swoje pilne potrzeby mogą zrealizować jeszcze tego samego dnia, jeżeli wezmą pożyczkę w godzinach pracy banku.


Możliwość komentowania została wyłączona.